Kopen F1857D1600 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.4V @ 165A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1600V (1.6kV) |
| Leverancier Device Pakket: | Module |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | F1857D1600 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 1600V (1.6kV) 55A (DC) Chassis Mount Module |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE MODULE 1.6KV 55A |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 55A (DC) |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |