Kopen FBP-90 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 700V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 700V |
| Size / Dimension: | 0.811" Dia x 2.094" L (20.60mm x 53.20mm) |
| Serie: | FBP |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FBP-90 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | BUSS SEMI CONDUCTOR FUSE |
| Huidige score: | 90A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | UR |
| toepassingen: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |