Kopen FCX493TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 100mA, 1A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | FCX493TR |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FCX493TA |
| Frequentie - Transition: | 150MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 1A 150MHz 1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 100V 1A SOT-89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 250mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |