Kopen FDMS0309AS met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-PQFN (5x6), Power56 |
| Serie: | PowerTrench®, SyncFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 3.5 mOhm @ 21A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 2.5W (Ta), 50W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerTDFN |
| Andere namen: | FDMS0309ASTR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FDMS0309AS |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 3000pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 47nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 30V 21A (Ta), 49A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6), Power56 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 4.5V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 30V 21A PT8 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 21A (Ta), 49A (Tc) |
| Email: | [email protected] |