Kopen FDMS86152 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | Power56 |
| Serie: | PowerTrench® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 6 mOhm @ 14A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 2.7W (Ta), 125W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerTDFN |
| Andere namen: | FDMS86152-ND FDMS86152TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FDMS86152 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 3370pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 50nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 100V 14A (Ta), 45A (Tc) 2.7W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount Power56 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 6V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 100V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 100V 14A POWER56 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 14A (Ta), 45A (Tc) |
| Email: | [email protected] |