FERD30SM100ST
FERD30SM100ST
Onderdeel nummer:
FERD30SM100ST
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
DIODE GEN PURP 100V 30A TO220AB
Data papier:
FERD30SM100ST.pdf
Invoering
Kopen FERD30SM100ST met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:970mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):100V
Leverancier Device Pakket:TO-220AB
Snelheid:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie:ECOPACK®2
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-3
Andere namen:497-15529-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:175°C (Max)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:FERD30SM100ST
Uitgebreide beschrijving:Diode Standard 100V 30A Through Hole TO-220AB
diode Type:Standard
Beschrijving:DIODE GEN PURP 100V 30A TO220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr:150µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):30A