Kopen FHAC0001ZXJG met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 32V |
|---|---|
| Klemtype: | Wire Leads |
| Serie: | FHAC |
| Andere namen: | F5235 FHAC0001ZXJG-ND |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Free Hanging In Line |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FHAC0001ZXJG |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Blade |
| Fuse Size: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | ATC, ATO |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 20A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Beschrijving: | FUSE HLDR BLADE 32V 20A IN LINE |
| Huidige score: | 20A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |