Kopen FK8V03060L met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 0.48mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | WMini8-F1 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 20 mOhm @ 3.3A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 1W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SMD, Flat Lead |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FK8V03060L |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 360pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 3.8nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 33V 6.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount WMini8-F1 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 33V |
| Beschrijving: | MOSFET N CH 33V 6.5A WMINI8 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 6.5A (Ta) |
| Email: | [email protected] |