Kopen FML9T148 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 200mV @ 25mA, 500mA |
| transistor Type: | NPN + Diode (Isolated) |
| Leverancier Device Pakket: | SMT5 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 200mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-74A, SOT-753 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FML9T148 |
| Frequentie - Transition: | 400MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN + Diode (Isolated) 12V 1.5A 400MHz 200mW Surface Mount SMT5 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 12V 1.5A SMT5 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 270 @ 200mA, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |