Kopen FMMT38CTC met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.25V @ 8mA, 800mA |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 330mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FMMT38CTC |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 60V 300mA 330mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 60V 0.3A SOT23-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 5000 @ 100mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 300mA |
| Email: | [email protected] |