Kopen FN2070-16-06 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | - |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | - |
| Spanningswaarde AC: | 110V, 250V |
| Klemtype: | Quick Connect |
| Serie: | FN 2070 |
| Andere namen: | 291-607 800579 817-1311 FN2070 -16 -06 FN20701606 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 100°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN2070-16-06 |
| Inductie: | 2.8mH |
| Frequentie - Bediening: | DC ~ 400Hz |
| filter Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | LINE FILTER 110/250VAC 16A CHASS |
| Actueel: | 16A |
| Configuratie: | Two Stage |
| goedkeuringen: | CSA, ENEC, UR |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |