Kopen FN351H-280-37 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | 520V |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | 300V |
| Spanningswaarde AC: | - |
| Klemtype: | Terminal Block |
| Serie: | FN 351 |
| Andere namen: | 290-299 800480 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 100°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN351H-280-37 |
| Inductie: | - |
| Frequentie - Bediening: | DC ~ 60Hz |
| filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beschrijving: | LINE FILTER 280A CHASSIS MOUNT |
| Actueel: | 280A |
| Configuratie: | Single Stage |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |