Kopen FN420-1-13 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | - |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | - |
| Spanningswaarde AC: | 250V |
| Klemtype: | Quick Connect |
| Serie: | FN 420 |
| Andere namen: | 282-820 800194 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN420-1-13 |
| Inductie: | 13mH |
| Frequentie - Bediening: | DC ~ 400Hz |
| filter Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT |
| Actueel: | 1A |
| Configuratie: | Single Stage |
| goedkeuringen: | CSA, ENEC, UR |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |