Kopen FN5030-25-33 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | 500V |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | 288V |
| Spanningswaarde AC: | - |
| Klemtype: | Terminal Block, Wire Leads |
| Serie: | FN 5030 |
| Andere namen: | 296-807 801284 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 100°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN5030-25-33 |
| Inductie: | - |
| Frequentie - Bediening: | - |
| filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beschrijving: | LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT |
| Actueel: | 25A |
| Configuratie: | Three Stage |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |