Kopen FN520-4-29 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | 500V |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | 288V |
| Spanningswaarde AC: | - |
| Klemtype: | Terminal Block |
| Serie: | FN 520 |
| Andere namen: | 291-424 800550 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 100°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN520-4-29 |
| Inductie: | - |
| Frequentie - Bediening: | - |
| filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beschrijving: | LINE FILTER 4A CHASSIS MOUNT |
| Actueel: | 4A |
| Configuratie: | Single Stage |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Regenerative Motor Drive |
| Email: | [email protected] |