Kopen FN9246-12-06 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanningswaarde DC: | - |
|---|---|
| Spanningswaarde AC (fase tot fase): | - |
| Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal): | - |
| Spanningswaarde AC: | 250V |
| Klemtype: | Quick Connect |
| Serie: | FN 9246 |
| Andere namen: | 294-606 800958 817-2002 FN9246-12-06-ND |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FN9246-12-06 |
| Inductie: | 1.85mH |
| Frequentie - Bediening: | DC ~ 400Hz |
| filter Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT |
| Actueel: | 12A |
| Configuratie: | Single Stage |
| goedkeuringen: | CSA, SEMKO, UR |
| toepassingen: | Lighting |
| Email: | [email protected] |