Kopen FSB749 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 25V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 300mA, 3A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SuperSOT-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 500mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | FSB749-ND FSB749TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FSB749 |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 25V 3A 100MHz 500mW Surface Mount SuperSOT-3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 25V 3A SSOT3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 1A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |