Kopen FWH-90B met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 500V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 500V |
| Serie: | FWH |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 360 @ Unknown Test |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FWH-90B |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE 90A 500V AC TAG |
| Huidige score: | 90A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 50kA DC |
| goedkeuringen: | CE, UR |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |