Kopen FZT603TA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.13V @ 20mA, 2A |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 2W |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | FZT603DKR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FZT603TA |
| Frequentie - Transition: | 150MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 80V 2A 150MHz 2W Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 80V 2A SOT-223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 5000 @ 500mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |