Kopen FZT855TC met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 150V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 355mV @ 500mA, 5A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 3W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | FZT855TC |
| Frequentie - Transition: | 90MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 150V 5A 90MHz 3W Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 150V 5A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 1A, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |