Kopen G3VM-601FR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.64VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SMD |
| Serie: | G3VM |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andere namen: | Z5833 |
| On-State Resistance (Max): | 2 Ohm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G3VM-601FR |
| load Current: | 600mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | RELAY SSR SPST 600V 600MA 8SMT |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |