Kopen G5LE-14-ASI DC3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 2.25 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.3 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Serie: | G5LE |
| release Time: | 5ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tray |
| Andere namen: | G5LE-14-ASIDC3 G5LE14ASIDC3 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time: | 10ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G5LE-14-ASI DC3 |
| Kenmerken: | Insulation - Class B, Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 3VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V |
| Contact Rating (Current): | 10A |
| Contact Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Contactformulier: | SPDT (1 Form C) |
| coil Voltage: | 3VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 22.5 Ohms |
| coil Vermogen: | 400 mW |
| coil Current: | 133.3mA |
| Email: | [email protected] |