Kopen G8J-1C6T-R-DC12 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 8 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 1 VDC |
| Klemtype: | Plug In |
| switching Voltage: | 16VDC - Max |
| Serie: | G8J |
| release Time: | 4ms |
| Relaistype: | Automotive |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | G8J1C6TRDC12 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| opereren Time: | 5ms |
| montage Type: | Socketable |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | G8J-1C6T-R-DC12 |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Automotive Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V |
| Contact Rating (Current): | 40A |
| Contact Material: | - |
| Contactformulier: | SPDT (1 Form C) |
| coil Voltage: | 12VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 78 Ohms |
| coil Vermogen: | - |
| Email: | [email protected] |