Kopen GH800 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 550V |
| Size / Dimension: | 3.268" Dia x 3.189" L (83.00mm x 81.00mm) |
| Serie: | GH |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 5050 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | GH800 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 800A 550VAC/250VDC |
| Huidige score: | 800A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 80kA |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |