Kopen GKI03080 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (5x6) |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 8.2 mOhm @ 25A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 3.1W (Ta), 40W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerTDFN |
| Andere namen: | GKI03080 DK GKI03080TR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | GKI03080 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1030pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 16.3nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 30V 12A (Ta) 3.1W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount 8-DFN (5x6) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 30V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 30V 26A 8DFN |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 12A (Ta) |
| Email: | [email protected] |