Kopen GT-CM3090L met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 90V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial - 3 Leads |
| Andere namen: | 67-2087 GT-CM3090L-ND GTCM3090L |
| Aantal polen: | 3 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | GT-CM3090L |
| Impuls uitlaatstroom (8 / 20μs): | 10000A (10kA) |
| fail Short: | No |
| Uitgebreide beschrijving: | Gas Discharge Tube 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole |
| Beschrijving: | GDT 90V 20% 10KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |