Kopen GTCT36-201M-R05 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - DC Spark Over (Nom): | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Serie: | GTC |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) |
| Andere namen: | RF2869-000 |
| Aantal polen: | 3 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | GTCT36-201M-R05 |
| Impuls uitlaatstroom (8 / 20μs): | 5000A (5kA) |
| fail Short: | No |
| Uitgebreide beschrijving: | Gas Discharge Tube 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Through Hole |
| Beschrijving: | GDT 200V 20% 5KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |