Kopen HBE103MBBCFGKR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | - |
| Size / Dimension: | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Serie: | HBE |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 30 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HBE103MBBCFGKR |
| lead Style: | Straight |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| Kenmerken: | High Voltage |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc |
| Beschrijving: | CAP CER 10000PF 2KV RADIAL |
| Capaciteit: | 10000pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |