Kopen HC3-HPL-DC100V-F met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 80 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 10 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| release Time: | 20ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HC3-HPL-DC100V-F |
| Kenmerken: | LED Indicator |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 100VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 100V |
| Contact Rating (Current): | 7A |
| Contact Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Contactformulier: | 3PDT (3 Form C) |
| coil Voltage: | 100VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 10 kOhms |
| coil Vermogen: | 1 W |
| coil Current: | 11mA |
| Email: | [email protected] |