Kopen HC4ED-H-DC110V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 88 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 11 VDC |
| Klemtype: | Plug In |
| switching Voltage: | 250VAC - Max |
| Serie: | HCE |
| release Time: | 20ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -40°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Socketable |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HC4ED-H-DC110V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 110V |
| Contact Rating (Current): | 1A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Contactformulier: | 4PDT (4 Form C) |
| coil Voltage: | 110VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 10 kOhms |
| coil Vermogen: | 1 W |
| coil Current: | 10mA |
| Email: | [email protected] |