HCM1A0503-3R3-R
Onderdeel nummer:
HCM1A0503-3R3-R
Fabrikant:
Bussmann (Eaton)
Beschrijving:
FIXED IND 3.3UH 4.8A SMD
Data papier:
HCM1A0503-3R3-R.pdf
Invoering
Kopen HCM1A0503-3R3-R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Leverancier Device Pakket:SMD
Size / Dimension:0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
Serie:*
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2-SMD, J-Lead
Andere namen:283-4741-2
HCM1A0503-3R3
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:HCM1A0503-3R3-R
Hoogte - Zittend (Max):0.118" (3.00mm)
Uitgebreide beschrijving:Inductor 2-SMD, J-Lead
Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 4.8A SMD