Kopen HCPT1309-2R2-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.465" W (13.50mm x 11.80mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | HCPT1309 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 513-1521 HCPT1309-2R2-R-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Powdered Iron |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCPT1309-2R2-R |
| Inductie: | 2.27µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.27µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 4.1 mOhm Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 2.27UH 12.5A 4.1 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 4.1 mOhm |
| Huidige score: | 12.5A |
| Current - Verzadiging: | 25A |
| Email: | [email protected] |