HDC200A160H
HDC200A160H
Onderdeel nummer:
HDC200A160H
Fabrikant:
Crydom
Beschrijving:
RELAY SSR CONTACTOR DC 160A
Data papier:
1.HDC200A160H.pdf2.HDC200A160H.pdf3.HDC200A160H.pdf4.HDC200A160H.pdf
Invoering
Kopen HDC200A160H met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Load:7 ~ 150 V
Voltage - Input:90 ~ 140VAC
Klemtype:Stud
Leverancier Device Pakket:-
Serie:HDC
Relaistype:Contactor
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Hockey Puck
Output Type:DC
On-State Resistance (Max):4 mOhm
montage Type:Chassis Mount or Panel Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:3 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:HDC200A160H
load Current:160A
Uitgebreide beschrijving:Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
Beschrijving:RELAY SSR CONTACTOR DC 160A