Kopen HIP4081AIBZT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 9.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | HIP4081AIBZTTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HIP4081AIBZT |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 1V, 2.5V |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 95V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 20-SOIC |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC DRIVER FET FULL 80V 20-SOIC |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2.6A, 2.4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |