Kopen HJ2-AC48V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 38.4 VAC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 14.4 VAC |
| Klemtype: | Plug In |
| switching Voltage: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Serie: | HJ |
| release Time: | 20ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 20ms |
| montage Type: | Socketable |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HJ2-AC48V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V |
| Contact Rating (Current): | 7A |
| Contact Material: | Silver (Ag) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 48VAC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | 1.3 VA |
| coil Current: | 25.9mA |
| Email: | [email protected] |