Kopen HJL met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 250V |
|---|---|
| Klemtype: | Quick Connect |
| Serie: | HJL |
| oriëntering: | Horizontal |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HJL |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 1/4" Dia x 1" L (6.4mm x 25.4mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 15A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Beschrijving: | FUSE HLDR CART 250V 15A PNL MNT |
| Huidige score: | 15A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |