Kopen HM11-21804LF met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±25% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.504" Dia (12.80mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | HM11 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HM11-21804LF |
| Inductie: | 9.3µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Frequentie - Test: | 10kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 9.3µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 15 mOhm Max Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 9.3UH 9A 15 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 15 mOhm Max |
| Huidige score: | 9A |
| Current - Verzadiging: | 30A |
| Email: | [email protected] |