Kopen HM13-20002LF met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Toroidal |
|---|---|
| Tolerantie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 1.120" L x 0.728" W (30.48mm x 18.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | HM13 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HM13-20002LF |
| Inductie: | 2mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.400" (35.56mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2mH Unshielded Toroidal Inductor 650mA 1.7 Ohm Max Radial |
| Beschrijving: | FIXED IND 2MH 650MA 1.7 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 1.7 Ohm Max |
| Huidige score: | 650mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |