Kopen HMC988LP3E met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-QFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Cut Strip |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | LVPECL |
| Andere namen: | 1127-3050 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HMC988LP3E |
| Invoer: | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 4GHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK DIVIDER 16-QFN |
| Email: | [email protected] |