Kopen HP2-AC12V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 9.6 VAC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 3.6 VAC |
| Klemtype: | Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| switching Voltage: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HP |
| release Time: | 25ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 40°C |
| opereren Time: | 25ms |
| montage Type: | Socketable |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HP2-AC12V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Socketable |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V |
| Contact Rating (Current): | 10A |
| Contact Material: | Silver (Ag) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 12VAC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | - |
| coil Vermogen: | 1.9 VA |
| coil Current: | 160mA |
| Email: | [email protected] |