HP4-DC110V
Onderdeel nummer:
HP4-DC110V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V
Data papier:
HP4-DC110V.pdf
Invoering
Kopen HP4-DC110V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):88 VDC
Turn Off Voltage (Min):16.5 VDC
Klemtype:Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
switching Voltage:250VAC - Nom
Serie:HP
release Time:30ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-50°C ~ 40°C
opereren Time:30ms
montage Type:Socketable
Fabrikant Onderdeelnummer:HP4-DC110V
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V
Contact Rating (Current):10A
Contact Material:Silver Alloy
Contactformulier:4PDT (4 Form C)
coil Voltage:110VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:7 kOhms
coil Vermogen:1.7 W
coil Current:15.7mA