Kopen HSDL-7000 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Type: | Infrared Encoder/Decoder |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HSDL-7000 |
| Uitgebreide beschrijving: | Infrared Encoder/Decoder IC Fax, Modems, Pagers 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC ENCODER/DECODER 3/16 8SOIC |
| toepassingen: | Fax, Modems, Pagers |
| Email: | [email protected] |