Kopen HT13BW104KN met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.135" Dia x 0.260" L (3.43mm x 6.60mm) |
| Serie: | HT |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 200°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HT13BW104KN |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | High Temperature |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
| Beschrijving: | CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL |
| Capaciteit: | 0.1µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |