Kopen HV2802GA-G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 40 V ~ 200 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±40 V ~ 160 V |
| Switch Circuit: | SPST |
| Leverancier Device Pakket: | 78-VFBGA (9x9) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 78-VFBGA |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 38 Ohm |
| Aantal kanalen: | 32 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HV2802GA-G |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Ultrasound Switch IC 32 Channel 78-VFBGA (9x9) |
| Beschrijving: | IC SWITCH 32 X SPST 78VFBGA |
| toepassingen: | Ultrasound |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |