Kopen HV823LG-G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 9.5 V |
|---|---|
| Type: | EL Lamp Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | HV823LG-G-ND HV823LG-GTR |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HV823LG-G |
| Frequentie: | 50kHz ~ 70kHz |
| dimmen: | No |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER 8SOIC |
| Current - Supply: | 500µA |
| Huidige - Output Source / Zink: | - |
| Email: | [email protected] |