Kopen HVR6800003304JAC00 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm) |
| Serie: | HVR68 |
| Weerstand (Ohm): | 3.3M |
| Vermogen (Watt): | 1W |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 2306 244 13335 230624413335 5073HV3M300J08AFX PPC1J3.3MTB |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HVR6800003304JAC00 |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.3M Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film |
| Beschrijving: | RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL |
| Samenstelling: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |