HVR6800003304JAC00
HVR6800003304JAC00
Onderdeel nummer:
HVR6800003304JAC00
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL
Data papier:
HVR6800003304JAC00.pdf
Invoering
Kopen HVR6800003304JAC00 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±200ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm)
Serie:HVR68
Weerstand (Ohm):3.3M
Vermogen (Watt):1W
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:2306 244 13335
5073HV3M300J08AFX
PPC1J3.3MTB
Temperatuur:-55°C ~ 155°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:HVR6800003304JAC00
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3.3M Ohm ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety Metal Film
Beschrijving:RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL