Kopen ICL7129ACPL+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 6 V ~ 14 V |
| Type: | Display Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 40-PDIP |
| Serie: | - |
| Sampling Rate (Per Second): | - |
| Resolution (Bits): | 4.5 Digit |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ICL7129ACPL+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Display Driver 4.5 Digit 40-PDIP |
| Beschrijving: | IC ADC LN 4.5DIGIT 1CHIP 40-DIP |
| data Interface: | - |
| Email: | [email protected] |