Kopen ICM7211IPL+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 40-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ICM7211IPL+ |
| Interface: | BCD |
| Display-type: | LCD |
| Cijfers of tekens: | 4 Digits |
| Beschrijving: | IC DECODR/DVR LCD 4DIGIT 40-DIP |
| Current - Supply: | 10µA |
| Configuratie: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |