Kopen ICM7250IPE met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 16 V |
|---|---|
| Type: | Counter/Timer Circuit (CTC), Binary |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ICM7250IPE |
| Frequentie: | 15MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Counter/Timer Circuit (CTC), Binary IC 15MHz 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | IC OSC BINARY CTC 15MHZ 16DIP |
| Current - Supply: | 700µA |
| tellen: | 1 ~ 99 |
| Email: | [email protected] |