Kopen INA126E/250 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 100µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| slew Rate: | 0.4 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | INA126EDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | INA126E/250 |
| Uitgebreide beschrijving: | Instrumentation Amplifier 1 Circuit 8-VSSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP INSTR 200KHZ 8VSSOP |
| Current - Supply: | 175µA |
| Current - Output / Channel: | 10mA |
| Current - Input Bias: | 10nA |
| Amplifier Type: | Instrumentation |
| -3dB bandbreedte: | 200kHz |
| Email: | [email protected] |